KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824122
*
nr 1382 4122
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, kustmotiv. Olja på duk, 54x62, yttermått inklusive ram: 62x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 mars 2021
kl 18:53:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/2 15:20:41
1
100 kr
25/2 11:42:01
2
150 kr
1/3 18:30:53
1
200 kr
1/3 18:44:48
3
350 kr
1/3 18:45:37
1
350 kr
1/3 18:45:37
3
350 kr (Budbetjänt)
1/3 18:46:19
1
Vinnande bud
1/3 18:46:46
1
justering av budtak
1/3 18:48:59
3
450 kr
1/3 18:48:59
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad kustmotiv landskap landskapsmotiv landskapsmåleri motiv med kust olja olja på duk oljemålning oljemålningar vatten
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1382 4122
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, kustmotiv. Olja på duk, 54x62, yttermått inklusive ram: 62x72 cm
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 1 mars 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 24/2 15:20:41 | 1 | 100 kr |
| 25/2 11:42:01 | 2 | 150 kr |
| 1/3 18:30:53 | 1 | 200 kr |
| 1/3 18:44:48 | 3 | 350 kr |
| 1/3 18:45:37 | 1 | 350 kr |
| 1/3 18:45:37 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
| 1/3 18:46:19 | 1 | Vinnande bud |
| 1/3 18:46:46 | 1 | justering av budtak |
| 1/3 18:48:59 | 3 | 450 kr |
| 1/3 18:48:59 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad kustmotiv landskap landskapsmotiv landskapsmåleri motiv med kust olja olja på duk oljemålning oljemålningar vatten
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06



